zde se nacházíte:
Úvod > Windsurfing > Pro školy

Výuka windsurfingu pro školy

Kurzy pro skupiny

Střední a vysoké školy

Sportovní kluby

Sportovní oddíly

V období květen, červen a září zajišťujeme kurzy windsurfingu pro skupiny. Protože se jedná pro nás o „mimo“ sezónu, je cena opravdu hodně nízká a jistě Vás mile překvapí.

Poptat výuku

Kurz windsurfingu

Kurzy pro školy organizujeme v rozsahu 3 až 7 dnů na Pálavě a v Chorvatsku. Kurz probíhá cca 4–5 hodin denně.

První den
1. hodina seznámení s windsurfem - popis, bezpečnost, chování v kritických situacích, 1 hodina teorie windsurfingu, 1 hodina nácviku na suchu a 2 hodiny na vodě.

Další dny
Zdokonalujeme jízdu a obraty. Probíhá opět teorie na suchu, po které následuje praktický nácvik na vodě. Po 3 až 5-ti dnech jsou většinou všichni schopni jezdit a vrátit se do místa vyplutí a zvládají základní obraty. Učíme halzu a plážový start.

 


Cena zahrnuje:
Výuku windsurfingu, zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing včetně neoprénu a vesty.

Všechny doplňkové sporty pořádané v rámci campu.

Přednášku o vybavení a večerní přednášku s videoprojekcí o historii windsurfingu, světovém poháru, nejnovějších technologiích a extrémním windsurfingu. 

Ceny stanovujeme na základě poštu účastníků a počtu dní kurzu.

Když nebudeme surfovat

Při nepřízni počasí, nebo když si budete chtít odpočinout od windsurfingu, jsou Vám k dispozici naše paddleboardy, volejbalové a nohejbalové kurty či minigolfové hřiště. V okolí je mnoho krásných míst na výlety jako např. Mikulov, Valtice, Lednice, Pálava. Nedaleko kempu jsou i cyklostezky na kolečkové brusle a kolo, aquapark - Aqualand Moravia s vodními atrakcemi, skluzavkami, vířivkami, saunami nebo přímo na velké laguně wakeboarding. Samozřejmě žádné z aktivit nejsou povinné, proto můžete svůj volný čas využít, jak uznáte za vhodné.

Ubytování

Vlastní stany
Cena od 90 Kč os/noc. Můžete využít také naše stany (+50 Kč os/den).

Chatky F4
Cena 250 Kč os/den.

Bungalovy ATC Merkur
Cena od  350 Kč os/den.

Stravování
Polopenze - 250 Kč os/den.
Plná penze - 350 Kč os/den.

Doprava

Dopravních možností je nespočet, ať už vlakem nebo autobusem. Většina spojů vede přes Brno, odkud dále můžete dojet do jedné z okolních obcí ATC Merkur. Mnoho škol, které k nám jezdí již několik let, využívají cestu vlakem do Pouzdřan a poté na kole, nebo pěšky 7 km po cyklostezce. Po předchozí domluvě Vám rádi vyzvedneme zavazadla na nádraží, abychom Vám usnadnili cestu.

 

 

 

 

Kurzy pro školy již organizujeme 20 let například pro:

Univerzitu Palackého Olomouc, Gymnázium Vyškov,  Gymnázium Hranice,  Gymnázium PORG, Gymnázium Znojmo, Gymnázium Omská Praha, Gymnázium Arabská Praha,  Vysoké učení Technické Brno, Masarykovu universitu v Brně, Českou zemědělskou universitu v Praze, Učiliště Elektrotechnické Hranice na Moravě, Ostravskou universitu a další...

Provozovna Pasohlávky

ATC Merkur
Pasohlávky - Nové Mlýny I.

Tel: 602253132

Navigovat

Jak se k nám dostanete?

Autobusem z Brna směr Mikulov až ke kempu.

Autem se k nám dostanete z Brna směrem na Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedule ATC Merkur.

Poptat kurz

Rádi vám poskytneme další informace a uděláme kurz ušitý na míru vašim požadvakům.

Stačí nás kontaktovat telefonem na 602253132, emailem f4@f4.cz nebo kontaktním formulářem níže.