zde se nacházíte:
Úvod > Windsurfing > Pálava víkend

Super víkend s windsurfingem na Pálavě

Vodní nádrž Nové Mlýny - ATC Merkur Pasohlávky

Vydejte se s námi na Jižní Moravu. Nejteplejší klima v ČR, otevřená krajina s druhou největší vodní plochou v ČR a vinné sklípky  zde vytvářejí asi nejlepší podmínky pro windsurfing v naší republice. Pálava je vhodná pro kurzy F1, F2, F3. Přesto, že je nádrž velmi rozlehlá, není se čeho bát. Pokud Vás vítr odfoukne dál od školy, přijedeme pro Vás s motorovým člunem. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!!!

Přihlásit se na kurz

Výuka

Většinu dne Vás budeme zasvěcovat do tajů windsurfingu, přičemž zažijete jistě hodně legrace, dobrodružství, nových pocitů,  zážitků  a  poznáte  také spoustu nových přátel. Kurz zvládne opravdu každý.

Výuka je vedena špičkovými instruktory s licencí, ve skupinách podle úrovně F1 - F4, dle nejmodernějších výukových postupů. Začínáme teorií, ukázkami a nácvikem manévrů na suchu. Pokračujeme stabilitou a samotným výcvikem na vodě. Instruktoři jsou během výuky na vodě na blízku radou i pomocí.  Kurz zvládne opravdu každý. Výuka probíhá obvykle 2 - 3 hodiny dopoledne a 2 - 3 hodiny odpoledne dle počasí a hlavně větru. Ukážeme Vám též, jak nastrojit plachtu, vysvětlíme, jak si vyladit komplet.

Skupinu pokročileších učíme další manévry dle dosažných dovedností.

Ubytování

Na víkendy si prosím zajistěte ubytování sami, zde najdete odkazy:


Kemp

ATC Merkur se nachází u obce Pasohlávky cca 40 km od Brna. V okolí kempu najdete nespočet vinných sklípků, cyklostezek a kulturních i sportovních atrakcí.

Pro milovníky bujaré zábavy a rušných večerů doporučujeme červenec a srpen, kdy můžete využít letní kino, vinné sklípky, grilování, živou hudbu a diskotéky. Pokud máte rádi spíše klid, kouzlo přírody, silnější vítr a méně lidí, je vhodnější červen a září.

Vybavení kempu: WC, sprchy, kurty pro tenis (kurt na tenis nebo nohejbal), plážový volejbal, tobogán, trampolíny, nohejbal, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna trekingových kol, wakeboarding, půjčovna paddleboardů (SUP),  potraviny, restaurace, letní kino, wifi internet.

Stravování: V campu je několik prodejen potravin a nespočet restaurací, kde si každý najde to své. Můžete využít také kempovou kuchyňku s el. vařiči (nutné vlastní nádobí).

Doprava

Stačí se dostat do Brna a potom autobusem směr Mikulov až ke kempu. Autem se k nám dostanete z Brna směrem na Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedule ATC Merkur.

Termíny

Každý víkend od 27.dubna do 24 září.

Kurz začíná vždy v sobotu v 10 hodin a končí v neděli cca v 17 hod.

Dvoudenní kurz pro Vás klidně zajistíme i mimo víkend.

V ceně je zahrnuto:

• Výuka windsurfingu 4 - 5 hodin denně.

• Zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing.

• Zapůjčení neoprenu, vesty a trapézu.

Cena za osobu 2490,-Kč

 

Přihlásit se na kurz

Kemp Pasohlávky

ATC Merkur
Pasohlávky - Nové Mlýny I.

Navigovat

Jak se k nám dostanete?

Autobusem z Brna směr Mikulov až ke kempu.

Autem se k nám dostanete z Brna směrem na Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedule ATC Merkur.