zde se nacházíte:
Úvod > Wing-foil > Pálava víkend

Super víkend s wing-foielm na Pálavě

Vodní nádrž Nové Mlýny - ATC Merkur Pasohlávky

Vydejte se s námi na Jižní Moravu. Nejteplejší klima v ČR, otevřená krajina s druhou největší vodní plochou v ČR a vinné sklípky  zde vytvářejí asi nejlepší podmínky pro wing-foil v naší republice. Pálava je vhodná pro kurzy F1, F2, F3. Přesto, že je nádrž velmi rozlehlá, není se čeho bát. Pokud Vás vítr odfoukne dál od školy, přijedeme pro Vás s motorovým člunem. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!!!

Přihlásit se na kurz

Výuka

Výuka je podmíněna dosažením věku minimálně 15 let.

Výuka wingu je vedena špičkovými instruktory s asistencí motorového člunu. Začíná se teoretickou částí a nácvikem manévrů na suchu, poté následuje praktický nácvik na vodě, kde je instruktor neustále na blízku s radou i pomocí.

Začínáme s nácvikem ovládání křídla výtlačnou jízdou na velkém plováku se středovou ploutví. Po zvládnutí výtlačné jízdy na velkém prkně, začínáme s nácvikem výtlačné jízdy a obratů na wingovém prkně s foilem. Poté následují první pokusy o levitaci. Jízda v levitaci a obraty.

Pro snadnější nácvik jízdy v levitaci máme k dispozici i E-foil.

Ubytování

Na víkendy si prosím zajistěte ubytování sami, zde najdete odkazy:


Kemp

ATC Merkur se nachází u obce Pasohlávky cca 40 km od Brna. V okolí kempu najdete nespočet vinných sklípků, cyklostezek a kulturních i sportovních atrakcí.

Pro milovníky bujaré zábavy a rušných večerů doporučujeme červenec a srpen, kdy můžete využít letní kino, vinné sklípky, grilování, živou hudbu a diskotéky. Pokud máte rádi spíše klid, kouzlo přírody, silnější vítr a méně lidí, je vhodnější červen a září.

Vybavení kempu: WC, sprchy, kurty pro tenis (kurt na tenis nebo nohejbal), plážový volejbal, tobogán, trampolíny, nohejbal, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna trekingových kol, wakeboarding, půjčovna paddleboardů (SUP),  potraviny, restaurace, letní kino, wifi internet.

Stravování: V campu je několik prodejen potravin a nespočet restaurací, kde si každý najde to své. Můžete využít také kempovou kuchyňku s el. vařiči (nutné vlastní nádobí).

Doprava

Stačí se dostat do Brna a potom autobusem směr Mikulov až ke kempu. Autem se k nám dostanete z Brna směrem na Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedule ATC Merkur.

Termíny

Každý víkend od 27.dubna do 24 září.

Kurz začíná vždy v sobotu v 10 hodin a končí v neděli cca v 17 hod.

Dvoudenní kurz pro Vás klidně zajistíme i mimo víkend.

V ceně je zahrnuto:

• Výuka wing-foilu 4 - 5 hodin denně.

• Zapůjčení kompletního vybavení pro wing-foil.

• Zapůjčení neoprenu, vesty a trapézu a helmy.

 

Jednodenní kurz wing foilingu 2490,-Kč

Dvoudenní kurz wing foilingu  4500,-Kč


Objednávka jednodenních a dvoudenních kurzů na tel: 602 253 132, nebo Mgr. Aleš Kaczur, tel: 602 757 029

Přihlásit se na kurz

Kemp Pasohlávky

ATC Merkur
Pasohlávky - Nové Mlýny I.

Navigovat

Jak se k nám dostanete?

Autobusem z Brna směr Mikulov až ke kempu.

Autem se k nám dostanete z Brna směrem na Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedule ATC Merkur.