zde se nacházíte:
Úvod > Windsurfing > Privátní výuka

Privátní výuka windsurfingu

Pro koho jsou kurzy určeny

Úplným začátečníkům, kteří chtějí maximání progres v krátkém časovém intervalu.

Dětem od 7 let, kde je nutná intenzivní výuka jeden na jednoho.

Těm, kteří si chtějí windsurfing vyzkoušet a nemají čas na týdenní nebo víkendový kurz.

 Pokročilým, kteří potřebují poradit, odstranit chybičky.

Menší skupinám, které chtějí instruktora jen a jen pro svou partu.

Pro úplné začátečníky

Jste zaneprázdněni pracovními povinnostmi, rodinou...? Tento kurz je vhodný právě pro Vás. Instruktor se Vám věnuje nejprve na břehu, kde vás seznámí s vybavením, zásadami bezpečnosti, vysvětlí základní manévry a vše si vyzkoušíte na trenažeru.

Na vodě je instruktor stále s Vámi radou i pomocí v nouzi. Na břehu je kdykoli připraven motorový člun, kdyby Vás vítr odfouknul dál, než chcete. Jedna hodina instruktora za pouhých 500,-Kč. Úplný začátečník se dokáže po dvouhodinové výuce s instruktorem rozjet, otočit a bez problému vrátit do místa startu. Windsurfing vás začne okamžitě bavit. Žádné trápení metodou pokus - omyl.

Pro děti

Učíme děti již od 7 let, ale záleží samozřejmě na každém jednotlivci, jak je silově vybaven. Takto malé děti do týdenních kurzů windsurfingu přihlásit nelze, neboť zde výuka probíhá ve skupinkách a není možné, aby se instruktor dítěti věnoval tak intenzivně, jak je zapotřebí. Především bychom nemohli zaručit 100% bezpečnost výuky.

Pro výuku dětí jsme speciálně vyškolili několik instruktorů, kteří svým přístupem vaše ratolesti jistě zabaví a pro windsurfing je nadchnou. Ideální jsou kurzy v rozsahu dvou hodin intenzivní výuky s nácvikem na třenažeru na břehu. Následuje výuka na vodě. Pro děti jsme pořídili speciální komplety pro windsurfing dětí. Malé lehké plachty, lelce ovladatelné polstrované plováky. Instruktor je na vodě neustále v bezprostřední blízkosti!!! Úsměv a radost dětí jsou pro nás tou největší odměnou za naši práci.

Nevíš, jestli tě to bude vlastně bavit

Vem si instruktora, optimální vybavení a vyzkoušej, jestli tě windsurfing chytne. Když si totiž půjčíte jen surf, může se stát, že si vůbec nezajezdíte a budete stále jen padat. V rekordně krátkém čase se unavíte a na windsurfing zanevřete. To by ale byla strašná škoda.

S námi tě to určitě chytne.

Pro pokročilé

Jezdíš už roky? Máš vlastní vybavení? Trápíš se se skluzem? Poutky? Trapézem? Powerhalzou? Skoky?

Využij rad našich nejzkušenějších instruktorů a skvělých jezdců.

Manévr s Vámi po krocích rozebereme na trenažeru a vyrazíme na vodu. Instruktor Vás opravuje a radí. Výuku prokládá poradami u břehu.

Výuka probíhá standardně na našem vybavení, ale můžete také jezdit na svém. Poradíme, jak správně vyladit plachtu, jak správně nastavit úvazky, výšku ráhna...

Pro skupinu

Chceš mít s přáteli vlastní kurz? Jeden den? Dva dny? Víkend? Chceš windsurfing zakomponovat do své dovolené na Moravě?

Stačí nám zavolat a na detailech už se domluvíme individuálně.

 

 

Vybavení školy

V naší půjčovně nabízíme nejmodernější vybavení pro všechny kategorie surfařů, ať už pro děti od 8 let, začátečníky či pokročilé.

  • pro začátečníky 30 kompletů plováky Hi-fly a BIC:164 - 240 litrů  + dakronové či monofilmové plachty od 3.0 metru do 5.0 metrů čtverečních
  • pro pokročilé plováky Fanatic a Starboard 95 - 165 litrů výtlak + kvalitní monofilmové plachty Duotone, Northsails, Gaastra a Simmer od 3.7 do 8.0 metrů čtverečních
  • pro děti od 8 let speciální dětská prkna Fanatic Ripper 100 - 120 litrů se středovou ploutví, lehké dětské plachty 1,5 - 3,6 metru.
  • pro všechny trapézy Duotone, Prolimit,  Mystic, vesty Konig, Mystic a GUL, neopreny Prolimit a Mystic

Poptat kurz

Rádi vám poskytneme další informace a uděláme kurz ušitý na míru vašim požadvakům.

Stačí nás kontaktovat telefonem na 602253132, emailem f4@f4.cz nebo kontaktním formulářem níže.