Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Vybavení školy windsurfingu


Naše vybavení je sestaveno tak, abychom vyhověli všem - úplným začátečníkům i velmi pokročilým surfařům, statným mužům, křehkým dívkám i dětem od 7 let. Máte k dispozici to nejkvalitnější a nejmodernější vybavení, které zaručí vaše maximální pokroky a zážitky.

Škola na Pálavě

- pro začátečníky 60 kompletů Hi-fly a BIC plováky 165 - 220 litrů, plachty 1,5 - 5,0 metru čtverčních

- pro pokročilé 30 plováků Fanatic a Starboard  95 - 160 litrů a 40 plachet Duotone od 3,7 - 8,0 m

- pro všechny trapézy Gaastra, Mystic, vesty Mystic, König a GUL, neopreny Pro-limit

 Škola na Bolu (Chorvatsko)

- pro začátečníky 40 kompletů plováky Hi-fly a BIC:164 - 220 litrů  + dakronové či monofilmové dětské plachty od 1.5 metru do 5.0 metrů čtverečních

- pro pokročilé plováky Fanatic a Starboard 95 - 165 litrů výtlak + kvalitní monofilmové plachty Duotone, od 3.7 do 8.0 metrů čtverečních

- pro všechny trapézy Prolimit, Mystic, vesty Mystic a GUL, neopreny Prolimit

Vybavení školy kiteboardingu a snowkitingu

Máme pro vás připraveno to nejmodernější a nejbezpečnější vybavení!!! Od dvou nejlepších značek na trhu North a Ozone. Zeptejte se zkušeného kitera, jaké značky jsou jedničky a rozhodně tyto firmy bude jmenovat. Jakékoliv rozmary plně pokryje promyšlená řada draků od 1,5 do 16 metrů. Celkem 40 nafukovacích i komorových draků a 20 boardů Duotone, trapézy Mystic, neoprény a vesty Prolimit.

Veškeré vybavení neustále doplňujeme novinkami na trhu a tradičně pořádáme výprodej jetých modelů. Scháníte windsurfing nebo kite? Kontaktuje nás a obratem se dozvíte, zda je v daném okamžiku něco k mání. Přijeďte, odzkoušejte a kupte za akční ceny!!!

F4 doporučuje