Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Super víkend s windsurfingem  na Pálavě na Nových Mlýnech - ATC Merkur Pasohlávky


Vydejte se s námi na Jižní Moravu, do kraje hojnosti. Nejteplejší klima v ČR, otevřená krajina s druhou největší vodní plochou v ČR a vinné sklípky  zde vytvářejí asi nejlepší podmínky pro windsurfing v naší republice. Pálava je vhodná pro kurzy F1, F2, F3. Přesto, že je nádrž velmi rozlehlá, není se čeho bát. Pokud Vás vítr odfoukne dál od školy, přijedeme pro Vás s motorovým člunem. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!!!

Co vás čeká na víkendovém kurzu windsurfingu

      Většinu dne vás budeme zasvěcovat do tajů windsurfingu, přičemž zažijete jistě hodně legrace, dobrodružství, nových pocitů,  zážitků  a  poznáte  také spoustu nových přátel. Kurz zvládne opravdu každý.

Výuka je vedena špičkovými instruktory s licencí, ve skupinách podle úrovně F1 - F4, dle nejmodernějších výukových postupů. Začínáme teorií, ukázkami a nácvikem manévrů na suchu. Pokračujeme stabilitou a samotným výcvikem na vodě. Instruktoři jsou během výuky na vodě na blízku radou i pomocí.  Kurz zvládne opravdu každý. Výuka probíhá obvykle 2 - 3 hodiny dopoledne a 2 - 3 hodiny odpoledne dle počasí a hlavně větru. Ukážeme vám též, jak nastrojit plachtu, vysvětlíme, jak si vyladit komplet.

 Večery

Letní kino, vinné sklípky, grilování, živá hudba, diskotéky a nějaké to překvapení.

 

 Při nepřízni počasí nebo když si budete chtít odpočinout od windsurfingu!
Inline stezky na kolečkové brusle i na kolo, aquapark - Aqualand Moravia s vodními atrakcemi, skluzavkami, výřivkami, saunami, paddleboarding (SUP), wakeboarding na vleku na velké laguně!

 Ubytování

• Ve vašem vlastním stanu nebo přívěsu.

Chatka bez sociálního zařízení, jen základní výbava ( 200,- Kč os/den v květnu, červnu a září, +290,- Kč os/den v červenci a srpnu).

Apartmány a bungalovy v okolí:

Zde naleznete odkazy na apartmány a bungalovy v okolí. Jelikož neznáme Vaše nároky na kvalitu a cenu ubytování zajistěte si prosím ubytování sami.

  1. http://www.kemp-merkur.cz/ubytovani/  bungalovy zde jsou možné jen v květnu,  červnu a září.  
  2. www.hoteltermal.cz – 500 metrů od naší školy luxusní hotel ale třeba v kategorii standard je pokoj pro 4 člennou rodinu za 1600,-Kč na noc.

3.      http://ubytovaniuraka.cz/ asi 50 metrů od naší školy

  1. www.Musov.cz – asi 1000 metrů od naší školy
  2. http://www.pasohlavky.cz/kde-prespim/   – asi 4 km od naší školy
  3. http://www.mikulov.cz/turistika/sluzby/ubytovani/?contentId=78422#accDetail_78422  – asi 10 km od naší školy.
  4. naši klienti si chválí toto ubytování: www.manakovi.cz  je to fajn a je to 8 km od kempu.
  5. www.booking.com

 

Stravování

V campu je několik prodejen potravin a mnohorestaurací, kde si každý mlsný jazýček najde to své. Můžete využít také kuchyňku s el. vařiči (nutné vlastní nádobí). Můžeme pro Vás vytvořit polopenzí v naší hospůdce!

Doprava

Stačí se dostat do Brna a potom autobusem směr Mikulov až ke kempu. Autem se k nám dostanete z Brna směrem  na  Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedula ATC Merkur.

Vybavení kempu

WC, sprchy, kurty pro tenis (kurt na tenis nebo nohejbal), plážový volejbal, tobogán, trampolíny, nohejbal, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna trekingových kol, wakeboarding, půjčovna paddleboarding (SUP), PNS, potraviny, restaurace, letní kino, wifi internet. V dosahu 500 m diskotéky a vinné sklípky.

Termíny

Od 1.5. do 28.9. každý víkend.

Kurz začíná vždy v sobotu v 10 hodin a končí v neděli kolem 17 hodiny.

V ceně je zahrnuto:

• Výuka windsurfingu 4 - 5 hodin denně.

• Zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing.

• Zapůjčení neoprénu, vesty a trapézu jen pro Vás na celý víkend.

 

Cena za osobu 1 990,-Kč

Informace o volných místech a chatkách na tel: 602 25 31 32. případně 602 757 029

Pro přihlášení na víkendový kurz napište na email: f4@f4.cz

 

 Příjezd ke škole windsurfingu a kiteboardingu F4 od hlavní silnice Brno - Mikulov.

 

F4 doporučuje