Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Super týden s windsurfingem  na Pálavě na Nových Mlýnech - ATC Merkur Pasohlávky


Vydejte se s námi na Jižní Moravu, do kraje hojnosti. Nejteplejší klima v ČR, otevřená krajina s druhou největší vodní plochou v ČR a vinné sklípky  zde vytvářejí asi nejlepší podmínky pro windsurfing v naší republice. Pálava je vhodná pro kurzy F1, F2, F3. Přesto, že je nádrž velmi rozlehlá, není se čeho bát. Pokud Vás vítr odfoukne dál od školy, přijedeme pro Vás s motorovým člunem. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!!!

Co vás čeká na týdenním kurzu windsurfingu

      Většinu dne vás budeme zasvěcovat do tajů windsurfingu, přičemž zažijete jistě hodně legrace, dobrodružství, nových pocitů,  zážitků  a  poznáte  také spoustu nových přátel. Kurz zvládne opravdu každý.

Výuka je vedena špičkovými instruktory s licencí ve skupinách podle úrovně F1 - F4 dle nejmodernějších výukových postupů. Začínáme teorií, ukázkami a nácvikem manévrů na suchu. Pokračujeme stabilitou a samotným výcvikem na vodě. Instruktoři jsou během výuky na vodě na blízku radou i pomocí.  Kurz zvládne opravdu každý. Výuka probíhá obvykle 2 - 3 hodiny dopoledne a 2 - 3 hodiny odpoledne dle počasí a hlavně větru. Ukážeme vám též jak nastrojit plachtu a vysvětlíme, jak si vyladit komplet. Za špatného počasí máme připraveny přednášky s videem o historii, vybavení, závodech a extrémním windsurfingu.

Když nebudeme surfovat, máme pro vás připravený atraktivní doplňkový program plný tradičních i netradičních her, sportů, zábavy a výletů do okolí (Mikulov, Valtice, Lednice, Pálava). Pokud se však chcete jen válet, nejsme pionýrský tábor, a proto nic není povinné! Pro milovníky bujaré zábavy a rušných večerů doporučujeme červenec a srpen. Pokud chcete vychutnat klid, kouzlo přírody, silnější vítr a odpočinout si od lidí, je vhodnější červen a září.

 Večery

Letní kino, vinné sklípky, grilování, živá hudba, diskotéky a nějaké to překvapení.

 

Při nepřízni počasí nebo když si budete chtít odpočinout od windsurfingu!
Inline stezky na kolečkové brusle i na kolo, aquapark - Aqualand Moravia s vodními atrakcemi, skluzavkami, výřivkami, saunami, paddleboarding (SUP), wakeboarding na vleku na velké laguně!

 Ubytování

• V našich stanech.

• Ve vašem vlastním stanu nebo přívěsu.

Chatka bez sociálního zařízení, jen základní výbava (+130,- Kč os/den v červnu a září, +170,- Kč os/den v červenci a srpnu).

• Bungalov. Vlastní WC a sprcha, kuchyňský kout s vařičem a nádobím (+250,- Kč os/den v červnu a září, 

+380,- Kč os/den v červenci a srpnu). Nutná včasná rezervace!

• Apartmány   vlastní WC a sprcha +400,- Kč os/den.


Stravování

V campu je několik prodejen potravin a mnohorestaurací, kde si každý mlsný jazýček najde to své. Můžete využít také kuchyňku s el. vařiči (nutné vlastní nádobí). Můžeme pro Vás vytvořit polopenzí v naší hospůdce!

Doprava

Stačí se dostat do Brna a potom autobusem směr Mikulov až ke kempu. Autem se k nám dostanete z Brna směrem  na  Mikulov. Po 35 km, těsně před nájezdem na hráz přes jezero je odbočka a cedula ATC Merkur.

Vybavení kempu

WC, sprchy, kurty pro tenis (kurt na tenis nebo nohejbal), plážový volejbal, tobogán, trampolíny, nohejbal, minigolf, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna trekingových kol, wakeboarding, půjčovna paddleboarding (SUP), PNS, potraviny, restaurace, letní kino, wifi internet. V dosahu 500 m diskotéky a vinné sklípky.

Termíny

Od 30.5. do 13.9. 2020, vždy po jednom týdnu. Zahájení a ukončení kurzu je vždy v neděli. ppokud by Vás bylo víc cca od 3 osob můžeme termíny rozšířit.


V ceně je zahrnuto:

• Ubytování v campu - poplatky v campu.

• Zapůjčení stanu.

• Výuka windsurfingu.

• Zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing.

• Zapůjčení neoprénu, vesty a trapézu jen pro Vás na celý týden.

• Zapůjčení vybavení pro doplňkové sporty.

•Minigolf, pronájem tenisového kurtu, tři beachvolejbalové kurty, letní kino.

• Surfařské tričko.

Slevy

Zaplaťte si zájezd do 30.4. a získejte slevu 300,-Kč.

Budete-li surfovat na vlastní výbavě máte slevu 700,- Kč.

 

Ceny: Všechny uvedené ceny jsou za osobu.

1 týden kurzu  4990,-Kč

2 týdny kurzu  7990,-Kč

1 týden - aktivní pobyt  bez  windsurfingu 1 190,-Kč

 

 

 Příjezd ke škole windsurfingu a kiteboardingu F4 od hlavní silnice Brno - Mikulov.

Zvětšit mapu

 

 

F4 doporučuje