Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Nabídka pro skupiny - střední a vysoké školy - sportovní kluby - sportovní oddíly

V období květen, červen a září zajišťujeme kurzy windsurfingu pro skupiny. Protože se jedná pro nás o „mimo“ sezónu, je cena opravdu hodně nízká a jistě vás mile překvapí.

Kurzy:
Kurzy organizujeme v rozsahu 3 až 7 dnů na Pálavě a v Chorvatsku. Kurz probíhá cca 4 - 5 hodin denně.

 

První den: 1 hodina seznámení s windsurfem - popis, bezpečnost, chování v kritických situacích, 1 hodina teoroe windsurfingu,   1 hodina nácviku na suchu a 2 hodiny na vodě.
Další dny: Půl hodina toerie a nácvik na suchu a 1 hodina na vodě dopoledne a pak to samé odpoledne! 

Po 3 až 5-ti dnech jsou většinou všichni schopni jezdit a vrátit se do místa vyplutí a zvládají základní obraty. Zvládneme skupinu 80 osob. 

Zdarma vám uděláme přednášku o vybavení a večerní přednášku s videoprojekcí o historii windsurfingu, světovém poháru, nejnovějších technologiích a extrémním windsurfingu. Můžeme vám rovněž zařídit vinný sklípek, táborák atd.

Cena zahrnuje výuku a zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing, včetně neoprénu a vesty.

Další možnosti sportování a využití volného času:
• 3 kurty pro beachvoleyball, tenis, nohejbal, minigolf. Pronájmy kurtů pro kurz jsou zdarma.

Když nebudeme surfovat, máme pro vás připravený atraktivní doplňkový program plný tradičních i netradičních her, sportů, zábavy a výletů do okolí.

Pokud si dovezete s sebou své kolečkové brusle (inline brusle), je možné vyrazit na inline stezky kolem Novomlýnských nádrží. Při nepřízni počasí je možnost navštívit loni otevřený největší moravský aquapark - Aqualand Moravia  s jedinečnými vodními atrakcemi, výřivkami a saunami. Též je zde možnost otestovat wakeboarding na velké laguně přímo v kempu, kde byl nově vybudován vlek pro tento zajímavý sport.Možnosti ubytování:
• Vlastní stany, cena 70 Kč os/den. Můžeme využít také naše stany (+20 Kč os/den).
Chatky, cena 150 Kč os/den.
• Bungalovy, cena 230 Kč os/den.

Kvalitní polopenze za 170 Kč os/den.

Plná penze 270,-kč na osobu a den.

Všichni účastníci nemusí mít stejné ubytování!Doprava:
Dopravit se k nám můžete buď autobusem nebo vlakem i s koly přes Brno do Pouzdřan. Pak je to knám asi 7 km, což na kole není problém dojet. Po průjezdu malebnou vinařškou vesničkou Pouzdřany se budete pohybouvat po značené cyklostezce, tudíž zcela z dosahu aut. Po dvou mostech přejdete řeky Svratku a Jihlavu, které zde ústí do Dyje. Dále po břehu prostřední Mušovské nádrže, která je biosferickou rezervací. Cesta na kole zabere maximálně i těm nevětším šnekům 25 minut. Pokud pojedete bez kol, tak vám vezmeme bágly do auta a zahájíte kurz příjemnou procházkou kolem vody.
Pěšky maximálně dvě hodiny a to se cestou opravdu loudáte.

Již několik let organizujeme kurzy pro:
Univerzitu Palackého Olomouc, Gymnázium Hranice,  Gymnázium PORG, Gymnázium Znojmo, Gymnázium Omská Praha, Gymnázium Arabská Praha,  Vysoké učení Technické Brno,Ostravskou universitu, Gymnázium Vyškov,  Masarykovu universitu v Brně, Českou zemědělskou universitu v Praze, Učiliště Elektrotechnické Hranice na Moravě a další...

Rádi vám poskytneme další informace a uděláme kurz ušitý na míru vašim požadvakům. Stačí nás kontaktovat telefonem, nebo emailem.

Mgr. Aleš Kaczur:  f4@f4.cz  Tel: 602757029

F4 doporučuje