Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Doplňkový program

Kromě surfování pro vás připravujeme atraktivní program plný výletů do blízkého okolí. Mikulov, Valtice, Lednice, Pálava, přírodní krásy i řada architektonických památek. K dispozoci jsou vám po celou délku kurzu tři beach-volejbalové kurty oficiálních rozměrů, nohejbalové hřiště, tenis, minigolf, stolní tenis, trampolíny, nově i půjčovna kol a paddleboardů (SUP).

Pokud si dovezete s sebou své kolečkové brusle (inline brusle), je možné vyrazit na inline stezky kolem Novomlýnských nádrží. Při nepřízni počasí je možnost navštívit loni otevřený největší moravský aquapark - Aqualand Moravia  s jedinečnými vodními atrakcemi, výřivkami a saunami. Též je zde možnost otestovat wakeboarding na velké laguně přímo v kempu, kde byl nově vybudován vlek pro tento zajímavý sport.

Na Pálavě se s námi nebudete nudit za žádného počasí!

Pokud se chcete jen válet a užívat relaxu nicnedělání, do ničeho vás nutit rozhodně nebudeme! Pro milovníky bujaré zábavy a rušných večerů doporučujeme červenec a srpen. Pokud chcete vychutnat klid, kouzlo přírody, silnější vítr a odpočinout si od lidí, je vhodnější červen a září.

Doplňkový kurz není určen pouze těm, kteří se přímo účastní kurzů windsurfingu. Proto jsme připravili super týden na Pálavě i pro ty, kteří surfovat nechtějí a to za super cenu!!! S námi si super týden u vody užije každý. 

Večery

Přímo v kempu je k dispozici zdarma letní kino, jen pár kroků to máme k vinným sklípkům, v naší hospůdce Vám ugrilujeme pořádnou flákotu masa, ryby, zařídíme živou hudbu, diskotéku a nějaké to překvapení. Čeká Vás spousta zábavy s novými přáteli!

 

Inline stezky

Trasa přes ATC Pasohlávky - délka 5,6 km

 Trasa Ivaň - délka 4,7 km

Trasa Dolní Věstonice - délka 3,3 km

F4 doporučuje