Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

Privátní kurzy od jedné hodiny až po celý víkend

Pro koho jsou kurzy určeny:

  • Úplným začátečníkům, kteří chtějí maximání progres v krátkém časovém intervalu.
  • Dětem od osmi let, kde je nutná intenzivní výuka jeden na jednoho.
  • Těm, kteří si chtějí serf vyzkoušet a nemají čas na týdenní kurz.
  • Pokročilým, kteří potřebují poradit, odstranit chybičky.
  • Menším skupinkám, které chtějí instruktora jen a jen pro svou partu.

Stačí k nám jen zavolat, zarezervovat si instruktora na určitý den a hodinu. Vyčleníme vám také vybavení podle vašich dovedností a pak už stačí jen přijet na danou hodinu.

 Pro úplné začátečníky

Jste zaneprázdněni pracovními povinnostmi, rodinou...? Tento kurz je vhodný právě pro vás. Instruktor se vám věnuje nejprve na břehu, kde vás seznámí s vybavením, zásadami bezpečnosti, vysvětlí základní manévry a vše si vyzkoušíte na trenažeru.

Na vodě je instruktor stále s vámi radou i pomocí v nouzi. Na břehu je kdykoli připraven motorový člun, kdyby vás vítr odfouknul dál, než chcete. Jedna hodina instruktora za pouhých 400,-Kč. Úplný začátečník se dokáže po dvouhodinové výuce s instruktorem rozjet, otočit a bez problému vrátit do místa startu. Windsurfing vás začne okamžitě bavit. Žádné trápení metodou pokus - omyl!!!

Pro děti

Učíme děti již od osmi let, ale záleží samozřejmě na každém jednotlivci, jak je silově vybaven. Takto malé děti do týdenních kurzů windsurfingu přihlásit nelze, neboť zde výuka probíhá ve skupinkách a není možné, abys se instruktor dítěti věnoval tak intenzivně, jak je zapotřebí. Především bychom nemohli zaručit 100% bezpečnost výuky.

Pro výuku dětí jsme speciálně vyškolili několik instruktorů, kteří svým přístupem vaše ratolesti jistě zabaví a pro windsurfing je nadchnou. Ideální jsou kurzy v rozsahu dvou hodin intenzivní výuky s nácvikem na třenažeru na břehu. Následuje výuka na jezeře. Pro děti jsme pořídili speciální komplety pro windsurfing dětí. Malé lehké plachty, lelce ovladatelné polstrované plováky. Instruktor je na vodě neustále v bezprostřední blízkosti!!! Úsměv a radost dětí je pro nás tou největší odměnou za naši práci!!!

Nevíš, jestli tě to bude vlastně bavit?

Vem si instruktora, optimální vybavení a vyzkoušej, jestli tě windsurfing chytne. Když si totiž půjčíte jen serf, může se stát, že si vůbec nezajezdíte a budete stále jen padat. V rekordně krátkém čase se unavíte a na windsurfing zanevřete. To by ale byla strašná škoda.

S námi tě to určitě chytne!!!

 

Pro pokročilé

Jezdíš už roky? Máš vlastní vybavení? Trápíš se se skluzem? Poutky? Trapézem? Powerhalzou? Skoky?

Využij rad našich nejzkušenějších instruktorů a skvělých jezdců, na které je radost se dívat, když si v silném větru na surfu dělají co chtějí, bez sebemenší známky námahy.

Manévr s tebou po krocích rozebereme na trenažeru a vyrazíme na vodu. Instruktor vás opravuje a radí. Výuku prokládá poradami u břehu. Využíváme také videa pro odhalení chyb. Přestaňte se mordovat se všemi těmi obraty a rozjezdy. Přijeďte za námi a udělejte velký posun velmi rychle.

Výuka probíhá standardně na našem vybavení, ale můžete také jezdit na svém. Poradíme, jak správně vyladit plachtu, jak správně nastavit úvazky, výšku ráhna...

Kurz windsurfingu pro tvou partu

Chceš mít s přáteli vlastní kurz? Jeden den? Dva dny? Víkend? Chceš windsurfing zakomponovat do své dovolené na Moravě?

Stačí nám zavolat, nebo napsat, kdy byste chtěli kurz uskutečnit, pro kolik osob, na jakém vybavení budete jezdit, zda jste pokročilý, nebo úplní začátečníci. Výjdeme vám maximálně vstříc. Instruktor pro skupinku vyjde opravdu levně!!! Neváhej a vytvoř si kurz na míru.

F4 doporučuje