Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

 

SURFFEST 2012

je minulostí. 4. ročník byl bezpochyby nej atraktivnější svým programem. Surfrodeo, freestyle exhibition s jezdci PWA, Stan up padlle závody, beachvolejbalový turnaj, celkem se představilo 6 kapel a dva DJ´s. Na místě jsme mohli nalézt všechny značky, dostupné na českém trhu. Mnoho z vás využilo akční ceny a pořídilo nové plováky, plachty, nebo něco na sebe, protože je potřeba tady dobře vypadat!!!

Předně chceme jako organizátoři akce poděkovat  za suprovou spolupráci časopisu Windsurfer. Díky ale patří všem vystavovatelém, kapelám a DJ´s. Děkujeme všem sponzorům, především pivovaru Černá Hora. Díky také patří nenápadným lidem v pozadí festivalu, kteří odvedli kus práce, aniž by si toho kdokoliv všimnul (F4 Team - to je pro vás)!!!

Začátek sezony si bez festivalu už ani nedokážeme představit, takže se těšte na pokračování. Opět pro vás připravíme nějaké to překvapení. 

Kdo na Surffestu chyběl, může jen litovat. Freestyle exhibice nebrala konce a trvala dlouhé hodiny, zapojilase i česká freestylová scéna a rozhodně se nenechala zahanbit. Už jsme se s klukama dohodli, že to na příští rok natrénujem.

Tahákem akce byla soutěž v pádlování na prkně, kde si ti nejlepší z obou kategorií odnesli domů zbrusu nové plováky windsurfingu, které věnoval Starboard.cz.

Těšíme se na viděnou na 5. ročníku SURFFESTU!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F4 doporučuje