Číslo na vítr na Pálavě

Videa z kurzů F4

F4 doporučuje

Návštevnost

 KIDS WINDSURFING CAMPS 2020

 

 Windsurfingová škola, vytvořená na míru těm nejmenším v pěti bodech:

 

  • Pro děti od sedmi let.
  • Zábava na vodě i mimo.
  • Celodenní program plný sportů a soutěží.
  • Rychlé pokroky ve windsurfingu.
  • Plováky i plachty vyrobené pro děti!

 

V loňském roce jsme úspěšně uspořádali 6. dětských kempů a pro letošní rok jsme vypsali rovněž šest víkendových kempů. Stačí si jen vybrat, kterých kempů se vaše dítě zúčastní. Každoročně se na našich kurzech pro dospělé objevuje víc a víc dětí ve věku prvního stupně základní školy. Děti vyžadují individuální přístup a větší péči, než dospělí. Uvědomujeme si, jakou pozornost děti při výuce vyžadují, aby byl čas strávený na surfu efektivní. Není nic horšího, než když dětem tento nádherný sport někdo znechutí. Ať už nevhodným vybavením, nebo špatnou metodikou. Proto neváhejte a vyzkoušejte windsurfing s F4!

Reportáž z 1. dětského kempu naleznete zde.

Pořadatel:      F4 s.r.o.

Instruktor vedoucí kempy: Mgr. Jan Kopecký

Místo konání: F4 - ATC Merkur Pasohlávky

Termíny:  

1. kemp: 23. - 24. května  2020

2. kemp: 13. - 14. června 2020

3. kemp: 27. - 28. června 2020

4. Kemp: 18. - 19. července 2020

5. Kemp: 1. - 2.  srpna 2020

6. kemp: 15 - 16. srpna 2020


7. kemp: 5. - 6. září 2020

Pokud Vám nevyhovují naše termíny a máte min 4 děti můžeme pro vás vypsat další termín. Volejte 602757029 

Cena:              1.990,-Kč (za jeden kemp)

Cena zahrnuje: Výuku windsurfingu, zapůjčení kompletního vybavení pro windsurfing, všechny doplňkové sporty pořádané vrámci campu, surfařské tričko, překvapení.

Vlastní vybyvení: Pokud bude dítě používat  pouze vlastní vybavení pro windsurfing během campu má nárok na slevu 700,-Kč. 

Kapacita:       Maximální kapacita pro každý kemp je 20 účastníků.

Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení kempu v případě nepříznivé předpovědi počasí, nebo nedostatečného počtu přihlášených!!!

Výuka

Děti budou dle svých dovedností a rozděleny do výkonnostních skupin. Každý skupinka bude mít svého instruktora/instruktorku. Samotnému nácviku manévrů na vodě předchází teorie a názorná ukázka na trenažeru na břehu. Na vodě jsou děti spolu s vedoucí skupiny a vedoucím kempu. Děti, které již mají základy se budou učit v skupině pro pokročilé, halzu plážový start, jízdu na trapézu ...

 

 

Vybavení

Výuka bude probíhat na plovácích Fanatic Riper určených speciálně pro výuku dětí. Plachty velikostí 1.5m – 4.0m. Možno zapůjčit dětské neopreny, nutno rezervovat předem, jejich počet je omezen. Možnost objednat a dokoupit na místě vlastní neopreny, rukavice, boty (doporučujeme objednat předem).

Bezpečnost

Každý účastník kurzu je povinen používat záchrannou vestu (vlastní, případně možno zapůjčit u F4). Doporučujeme helmu (lehká pěnovková helma), nutno v případě zájmu objednat předem. Škola vlastní motorový člun, který je vždy připraven na břehu pro případ jakýchkoliv potíží.

  Účast rodičů na kurzu

Je nutná účast jedné dospělé osoby s dítětem po celou dobu konání kurzu.

Doplňkový program

Minigolf, beachvolejbal, plážový fotbal, trampolíny, stolní tenis, standuppaddle, surfrodeo, spousta zábavných her pro děti i jejich doprovod na vodě i na suchu.

 Ubytování 

Možno objednat přímo u F4 - dřevěné chatičky přímo u školy - 602 253 132). Bungalovy v kempu - tel:519427751, 519427714.  nebo v okolí - pište na f4@f4.cz

Začátek a konec

Zahájení kempu vždy v sobotu v 10:00 před hangárem F4 v ATC Merkur Pasohlávky. Včasný příchod je opravdu nutný! Oficiální ukončení v neděli v 17:00, předání upomínkových předmětů a vyhlášení vítězů soutěží.

 Přihlášky 

Přihlášky zasílejte pouze emailem na f4@f4.cz Uveďte vždy věk dítěte, zda již někdy na windsurfingu stálo, případně jaké manévry ovládá. Zasláním přihlášky prohlašujete souhlas se všeobecnými podmínkami F4, dostupnými na http://www.f4.cz/f4_vseobecne_podminky_f4.html

Přihláška Vám bude emailem potvrzena a zaslány pokyny pro účastníky. Pro jakékoliv další informace volejte na 602 757 029


Těší se Vaši oblíbení instruktoři z F4 Teamu!!!

F4 doporučuje